Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Kolem Pávova u Jihlavy vyroste protihluková stěna

/
/
/
608 ZobrazeníVýstavba nové protihlukové stěny podél jihlavské městské části Pávov a úprava doposud uzavřeného sjezdu ze silnice I/38 je opět blíže k realizaci.

Ředitelství silnic a dálnic ČR získalo 20. března 2021 pravomocné stavební rozhodnutí. V mezídobí vydání stavebního povolení a jeho nabytí právní moci připravilo veřejné výběrové řízení na zhotovitele zakázky v předpokládané hodnotě 53,6 milionu korun bez DPH. K 8. dubnu podalo nabídky celkem pět zájemců o realizaci stavby, která bude na základě smlouvy o spolupráci spolufinancována statutárním městem Jihlava. Nabídky se pohybují v rozmezí od 51,72 po 72,35 milionů korun bez DPH.
V současné době hodnotící komise posuzuje všechny doručené nabídky z hlediska naplnění požadavků stanovených zadávací dokumentací k veřejné zakázce, aby následně podle stanových hodnotících kritérií vybrala nejvýhodnější nabídku z hlediska nabízené ceny a délky záruční doby. Stavbu bychom rádi zahájili i ukončili v této stavební sezóně.

Úvodní ilustrační foto

  • Facebook
  • Twitter