Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Kinematograf bratří Čadíků míří na začátku srpna na žďárský zámek

/
/
/
991 ZobrazeníUž přes 25 let vyráží projekční vozy Filmového léta bratří Čadíků do desítek českých i slovenských měst. Po několik dnů zde promítají filmové projekce na veřejných prostranstvích pod širým nebem. Dobrovolný příspěvek od návštěvníků je potom věnován na dobročinné účely. První srpnový týden zastaví Kinematograf poprvé v historii také na zámku ve Žďáru nad Sázavou.

Od 5. do 8. srpna se můžete těšit na skvělou atmosféru Pivovarského nádvoří ve společnosti těchto filmových projekcí: Čertí brko (5. 8.), Hastrman (6. 8.), Trabantem tam a zase zpět (7. 8.) a Bohemian Rhapsody (8. 8.).
„Hned první den jsme do zámeckého letňáku vybrali pohádku Čertí brko, která se natáčela u nás na Vysočině, a to na hradu v Ledči nad Sázavou,“ popisuje program Petr Sedlák, provozní vedoucí zámku. „Pokud si chcete letní kino užít se vším všudy, využijte autobusový svoz a rozvoz, který projede zdarma okružní jízdou celým Žďárem. Začátek promítání je vždy ve 21:30. Nezapomeňte přibalit deku nebo rozkládací židličku,“ dodává k letnímu kinu Sedlák.

Pivovarský dvůr žďárského zámku
  • Facebook
  • Twitter