Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

KD Ostrov nabídne v září Vondráčkovou, Sklep i Čokofest

/
/
/
678 ZobrazeníPestrý program na měsíc září připravil Kulturní dům Ostrov Havlíčkův Brod. Podzimní sezónu odstartuje koncert zlaté slavice Heleny Vondráčkové, na své si přijdou i příznivci legendárního Divadla Sklep nebo milovníci čokolády.

K začátku školního roku neodmyslitelně patří i start Základních tanečních kurzů pro mládež. První taneční lekce Taneční školy Trend se uskuteční už v neděli 10. září od 14.30 a 18.00. „Na našich kurzech se mladí lidé zaručeně dobře pobaví, poznají nové přátele, procvičí si potřebná společenská pravidla a především se naučí základům společenských, diskotékových i country tanců,“ popisují ve zkratce čtyřicetihodinový taneční kurz manželé Černí.

Populární zpěvačka Helena Vondráčková přijede do Brodu v pátek 15. září. Koncert, který bude první zastávkou podzimního tour Helena Show 2023, už je téměř vyprodaný, zbývá několik posledních vstupenek.

Zatímco sobota 16. září bude patřit sběratelům a jejich tradiční burze, v neděli 17. září si přijdou na své milovníci zvířat. V KD Ostrov se od 8.00 do 12.00 uskuteční Akva Terazoo, největší veletrh exotických zvířat na Vysočině.

Ve čtvrtek 21. září bude jeviště kulturního domu patřit Divadlu Sklep, které přiveze tradiční představení Besídka v novém podání. Herecká parta okolo Milana Šteindlera předvede humorné výstupy, skeče, gagy, písně i tance, které polechtají bránici i tomu největšímu morousovi a kakabusovi.

Na své si přijdou i fanoušci sportu, od pátku 22. do neděle 24. září bude KD Ostrov dějištěm skupinové fáze Ligy mistrů ve stolním tenise. Domácí HB Ostrov se utká s italským, rakouským a rumunským týmem.

Závěr měsíce bude ve znamení gastronomie. Od čtvrtka 28. do soboty 30. září se uskuteční Čokoládový Festival, který letos nabídne stánky i před kulturním domem. „Celkem půjde o 40 vystavovatelů, připraveny jsou i koncerty, kuchařská show nebo workshopy pro děti,“ lákají pořadatelé.

Zajímavý program slibuje i výhled na nadcházející měsíce. Hned na začátku října přijede do havlíčkobrodského kulturáku Vlasta Redl, listopad nabídne kapely Harlej, Katapult, Tři sestry nebo Horkýže Slíže a v prosinci se uskuteční galakoncert populárních slovenských interpretů Šláger paráda.

Více informací o akcích a kompletní program na www.kdostrov.cz.

  • Facebook
  • Twitter