Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Kateřina Potocká koncertuje v Třebíči

/
/
/
539 ZobrazeníVe čtvrtek 10. února hostí od 18.00 foyer divadla Pasáž další koncert Kruhu přátel hudby klavírním recitálem, ve kterém se představí mladá pianistka Kateřina Potocká. Pro diváky je připraven atraktivní klasicko-romantický virtuózní program se skladbami od Fryderyka Chopina, Bedřicha Smetany, Clauda Debussyho a Luboše Fišery.

Kateřina Potocká se narodila v roce 1997 v Havlíčkově Brodě. Hře na klavír se začala věnovat už v raném dětském věku. Na svém kontě má dvojnásobné vítězství v celostátních kolech Národní soutěže ZUŠ, je čtyřnásobnou vítězkou soutěže Prague Junior Note, trojnásobnou laureátkou prestižní mezinárodní klavírní soutěže Virtuosi per musica di pianoforte v Ústí nad Labem a držitelkou třetí ceny z mezinárodní soutěže Bedřicha Smetany v Plzni. Za své mimořádné úspěchy získala několikrát ocenění hejtmana Zlínského kraje a Kraje Vysočina.

Vstupenky u pokladny Národního domu na Karlově náměstí v Třebíč, telefonní číslo: 568 610 013 a online.

  • Facebook
  • Twitter