Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Kapela zaujala v Brodě hudební i hokejové fanoušky

/
/
/
2500 ZobrazeníV Havlíčkově Brodě na Havlíčkově náměstí v neděli 12. srpna vystoupila skupina III. Třetina v rámci nedělních letních koncertů, které pořádá Městské informační centrum Havlíčkův Brod.

Mezi obecenstvem na Havlíčkově náměstí byly asi dva druhy posluchačů. Jedni přišli poslechnout si muziku a druzí hokejový příznivci byli zvědaví, jak si počíná kapitán A-týmu BK Havlíčkův Brod Miroslav Třetina v roli muzikanta zpěváka. Určitě byli spokojeni všichni.

Zleva Víťa Schrek, Jan Molák, Jakub Mokrý a Miroslav Třetina

„Hudební seskupení je složené z jednoho hokejisty a třech skvělých muzikantů,“ uvedl Miroslav Třetina. Skupina III. Třetina hraje na různých oslavách a svatbách. Veřejně si zahrála v Jihlavě v restauraci Buena Vista a od září začne v hospodě Pivní Ráj. Na brodskou premiéru přišlo mnoho lidí.
„Věděl jsem, že v Brodě přijdou známí. Před většinou z nich jsem ještě nezpíval. V hokeji nervózní nejsem, ten už hraju pár let, ale zpívat takhle před lidmi ještě tolik zvyklý nejsem,“ zhodnotil vystoupení Miroslav Třetina, který se věnuje hře na kytaru od svých patnácti let. Na koncertu odezněly skladby od českých a slovenských interpretů, ale také i od zahraničních.
Složení skupiny III. Třetina: Jakub Mokrý – kytara, basa, zpěv, Jan Molák – housle, kytara, zpěv , Víťa Schrek – cajon, zpěv a Miroslav Třetina – kytara, zpěv.

  • Facebook
  • Twitter