Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Kapela Wohnout v Havlíčkově Brodě fanouškům nezahraje

/
/
/
710 ZobrazeníKulturní dům Ostrov v Havlíčkově Brodě měl na programu uspořádat v pátek 26. listopadu koncert skupiny Wohnout v rámci turné k novému albu HUH! Koncert se ale neuskuteční.

„Čau parto, stalo se to, co jsme doufali, že se nám nestane, ale jeden z nás má pozitivní test na covid. Proto nám nezbývá nic jiného než koncerty plánované v následujících čtrnácti dnech přesunout na jiný termín. Je nám to moc líto, brzy dáme vědět náhradní termíny těchto koncertů v březnu nebo dubnu příštího roku. Moc děkujeme, že jste si koupili vstupenky a chtěli nás i v téhle nelehké době podpořit. Přejeme všem hodně zdraví a těšíme se v příštím roce snad za normálních podmínek,” vzkázala skupina Wohnout na svém facebooku.

Nelehkou úlohu má pořadatel koncertu. „V tomto týdnu jsme prodali hodně lístků a koncert mohl mít výbornou atmosféru. Nezbývá nám než koncert přeložit po dohodě se skupinou Wohnout. Vstupenky zakoupené v roce 2020 i v roce 2021 budou platné na náhradní termín,” uvedl Antonín Axman, ředitel KD Ostrov Havlíčkův Brod.

  • Facebook
  • Twitter