Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Kapela Poletíme? nevynechá během jarního turné ani Humpolec

/
/
/
710 ZobrazeníKoncerty této osmičlenné party Poletíme? se vyznačují plnými sály, netradičním nástrojovým obsazením, svižnou rytmikou, vtipnými i poetickými texty a roztančeným publikem s perfektní znalostí textů písní. V rámci jarní části Chce to tour! vystoupí 22. března v Hellclubu v Humpolci. 

Poletíme? založil roku 2007 muzikant a uznávaný výtvarník Rudolf Brančovský. Kapela dosud vydala pět alb, právě aktuální desce Chce to hit! věnují probíhající turné. Hudebníci nezaháleli ani v zimě. Těsně před vánočními svátky natočili pod vedením režisérky a herečky Barbory Polákové a Jiřího Zemana videoklip Pojď se mnou, lásko má. Štáb se přemisťoval mezi byty, domy a staveništi svých kamarádů i babiček, využil také majestátní interiéry
zámku Slavkov nebo divočinu lomu Hády. Spolupráce dopadla skvěle, o čemž svědčí 190 tisíc zhlédnutí během několika týdnů.

Další informace:
Facebook
Banzone

  • Facebook
  • Twitter