Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Juniorští Hroši třikrát přehráli soupeře

/
/
/
431 ZobrazeníDalšími zápasy pokračovala nejvyšší juniorská softbalová soutěž a havlíčkobrodští Hroši vytěžili ze čtyř extraligových zápasů tři výhry. V sobotu zvítězili dvakrát na hřišti Spectra Praha a v neděli se rozešli smírně s dalším pražským celkem Joudrs.

V tabulce Havlíčkobrodským patří po osmi zápasech třetí místo s bilancí pěti výher a tří porážek, když do play-of postoupí čtyři nejlepší týmy. Doma se Hroši poprvé představí v pátek 31. července, kdy od 18.00 budou hostit vedoucí Most.

Spectrum Praha – Hroši Havlíčkův Brod 3:14 a 0:8
„Výsledek prvního zápasu vypadá jednoznačně, ale průběh zápasu vůbec jednoznačný nebyl. Až do poslední směny byl stav zápasu pouze 4:3 v náš prospěch a teprve posledním útokem hráči zlomili odpor domácích, když doběhli pro deset bodů v jedině směně,“ hodnotil úvodní zápas Dušan Šnelly z brodského klubu.
Odveta pak byla už jasnou záležitostí havlíčkobrodských softbalistů. „Po třetí směně vedli 7:0 a ve zbytku zápasu se už uspokojili s výrazným vedením. Absolutorium zaslouží nejmladší člen týmu Štěpán Sychra, který ve čtrnácti letech debutoval v juniorské extralize, která se hraje jako kategorie do 20 let. Jeden z největších našich talentů zaznamenal několik dlouhých odpalů včetně homerunu, navíc druhý zápas odchytal na pozici catchera,“ dodal Dušan Šnelly.

Joudrs Praha – Hroši Havlíčkův Brod 4:2 a 2:3 po prodloužení
Oba zápasy byly velice vyrovnané a převahu v nich měli oba úspěšní juniorští reprezentační nadhazovači, Dominik Šubrt na straně Hrochů a Cedric Nzambi na straně domácích.
„První zápas hned v úvodu výrazně ovlivnil svými nepřesnými výroky hlavní rozhodčí a poslal Joudrs do tříbodového vedení. Čtvrtý bod přidalo Joudrs v polovině zápasu na už střídajícího Matěje Macase. Naši hráči dokázali snížit až v samotném závěru zápasu.
Do odvety se vrátil na nadhoz Dominik Šubrt a my jsme šli do vedení 2:0 hned prvním útokem. Joudrs snížilo na 2:1 a tento stav vydržel až do posledního útoku Joudrs. Nás dělil od výhry jediný nadhoz, ale místo posledního autu prošel jejich obranou nepříliš povedený odpal, který znamenal srovnání skóre na 2:2 a prodloužení. Naši hráči v něm dokázali dostat svého běžce po agresivním běhu na domácí metu a v dohrávce tei-breaku už druhou šanci na výhru nepromarnili,“ uzavřel Dušan Šnelly.

  • Facebook
  • Twitter