Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Juniorští havlíčkobrodští Hroši stříbrní v extralize

/
/
/
659 ZobrazeníPoté, co si havlíčkobrodští softbalisté poradili v semifinále české nejvyšší juniorské soutěže se Žraloky z Ledenic, nastoupili v boji o titul proti Mostu. Ten během sezony ani jednou neprohrál a i Hroši s ním v základní části čtyřikrát hladce prohráli. Ve finále nepodali Hroši špatný výkon, ale na favorita to ani tentokrát nestačilo, a tak skončili stříbrní.

Hroši Havlíčkův Brod – Most 0:2 (1:5 a 3:4)
„O osudu prvního zápasu v Hippos aréně rozhodla naše laciná chyba hned v první směně, která poslala Most do tříbodového vedení. V polovině zápasu jsme sice snížili na 1:3, ale vzápětí opět chybovali v obraně a Most odskočil na 1:4. V závěru pak hosté své vedení ještě navýšili na konečných 1:5. My jsme se o lepší výsledek připravili především vinou vlastních chyb v obraně,“ hodnotil první zápas Dušan Šnelly z havlíčkobrodského klubu.
Nedělní odveta na severu Čech byla vyrovnanější, přesto i tentokrát tahali Hroši po celý zápas za kratší konec. Ke cti jim slouží, že bojovali až do posledního autu, v sedmé směně dotáhli z 1:4 na 3:4, ale na vyrovnání již nedosáhli. Most zaslouženě letošní ročník vyhrál.
„Následující dva víkendy čeká na naše mládežnické týmy další dvě bitvy o republikové medaile. Kadeti postoupili mezi poslední čtyři týmy a nastoupí v semifinále extraligy proti Ledenicím. Žáky čeká v Kunovicích náročný třídenní turnaj pro osm nejlepších celků. Do turnaje vstupují v pozici prvního nasazeného celku, když v domácím prostředí zvítězili v posledním kvalifikačním turnaji před mistrovstvím ČR,“ uzavřel Dušan Šnelly.

  • Facebook
  • Twitter