Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Jubilejní ročník softbalového turnaje pro domácí Legends

/
/
/
655 ZobrazeníO víkendu proběhl v havlíčkobrodské Hippos aréně jubilejní dvacátý ročník tradičního mužského softballového turnaje O havlíčkobrodskou bečku. První ročník turnaje se hrál v roce 1991 v areálu městského koupaliště.

Postupně se pak turnaj stěhoval na ZŠ Wolkerova, na škvárové hřiště TJ Jiskra Havlíčkův Brod a nejvíce ročníků se hrálo na vojenském hřišti Dukla.
„Z vítězství se teprve po třetí v dvacetileté historii turnaje radovali domácí Hippos Legends. Tým složený z části ze zakladatelů klubu doplnili bývalí extraligoví hráči Hrochů a v turnaji kategorie FUN nenašel přemožitele. Ze skupinky nadšenců, která v roce 1990 klub založila, nastoupili bratři Kotlasové, bratři Kosové, Robert Mrkvička a Martin Mašita.
Sestavu Legends pak vyztužili např. bývalí reprezentanti bratři Müllerové, Tomáš Musil, Jan Dobrovolný, Pavel Just a Aleš Páleníček,“ přiblížil Dušan Šnelly z havlíčkobrodského klubu Hroši.

Dařilo se o víkendu i nastupující generaci Hrochů Havlíčkův Brod. „Žáci zvítězili v Brně v prvním kole žákovské Ligy divize Východ. Juniorka Hrochů v extralize konečně po dvou letech alespoň jednou zdolala vedoucí Most (1:5 a 7:6) a jednu výhru přivezla i z Kunovic (0:1 a 8:0). Po dvanácti zápasech jsou Hroši na třetím místě extraligy a postup do semifinále play-off by jim ve zbývajících osmi zápasech neměl uniknout,“ dodal Dušan Šnelly.

Úvodní foto: tým Legends společně s muži Hippos B.

  • Facebook
  • Twitter