Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Pondělní havárie zastavila dálnici na Brno na Vysočině

/
/
/
822 ZobrazeníV pondělí 3. srpna krátce před polednem došlo na 91. kilometru dálnice D1 ve směru na Brno k dopravní nehodě. Na místě zasahovaly složky Integrovaného záchranného systému Kraje Vysočina.

„Z dosud nezjištěných příčin se srazilo osobní a nákladní auto, dvě osoby utrpěly zranění, se kterými byly transportovány do zdravotnického zařízení. V době havárie byla dálnice ve směru na Brno uzavřena. Před třetí hodinou odpoledne byla dálnice ve směru na Brno už plně průjezdná. Místo je bez kolon a bez dalších komplikací. Příčina a okolnosti dopravní nehody, stejně tak jako míra zavinění budou předmětem dalšího prověřování,“ popsal policejní mluvčí David Linhart.

„K místu události vyjely jak pozemní posádky, tak i vrtulník Letecké záchranné služby. Záchranáři transportovali do zdravotnického zařízení dvě osoby. Jedna z nich utrpěla těžší zranění a po vyproštění z havarovaného vozidla byla převezena do brněnského traumacentra. Druhý pacient, s lehkým zraněním, skončil na urgentním příjmu Nemocnice Pelhřimov,“ dodal Petr Janáček, tiskový mluvčí Zdravotnické záchranné služby Kraje Vysočina.

Úvodní foto: Zásah zdravotníků u pondělní polední havárie na dálnici D1, foto: Zdravotnická záchranná služba Kraje Vysočina

  • Facebook
  • Twitter