Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Jihlavští policisté žádají veřejnost o pomoc, hledají svědky konfliktu v městské dopravě

/
/
/
788 ZobrazeníPolicisté v Jihlavě se obracejí na veřejnost s žádostí o pomoc při prověřování konfliktu, který vznikl mezi řidičem trolejbusu a opilým cestujícím v Jihlavě v sobotu 2. dubna v místech zastávky městské hromadné dopravy. „Do trolejbusu linky C nastoupil v časných ranních hodinách v Březinově ulici třiadvacetiletý muž pod vlivem alkoholu. Cestou usnul a kolem půl šesté ráno dojel do Lípové ulice na zastávku Horní Kosov – konečná. Dvaačtyřicetiletý řidič trolejbusu muže vyzval k odchodu a došlo mezi nimi ke konfliktu. Vypjatá situace probíhala ve vozidle a následně i venku v prostoru zastávky. Nakonec řidič odjel. Muž měl zranění, které si vyžádalo lékařské ošetření,“ popsala událost policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Po oznámení začali policisté případ prověřovat a zahájili úkony trestního řízení, zjistili totožnost obou mužů, provedli výslechy osob a shromáždili veškeré informace. „Policisté zjišťují přesný průběh celé události a v zájmu prověřování se obracejí na širokou veřejnost. Potřebovali by, aby se přihlásili cestující, kteří trolejbusem cestovali, konflikt mezi řidičem a opilým cestujícím zaregistrovali a mohli by tak poskytnout informace o jeho průběhu a příčině zranění muže. Uvítáme také informace od svědků, kteří byli před šestou hodinou ráno v lokalitě trolejbusové zastávky Horní Kosov – konečná a konfliktu si všimli. Žádáme svědky, aby se přihlásili na tísňovou linku 158,“ dodala Jana Kroutilová.

Úvodní ilustrační foto: archiv Vysočina-news.cz

  • Facebook
  • Twitter