Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Jihlavští policisté pátrají po čtrnáctileté dívce 

/
/
/
769 ZobrazeníPolicisté na Jihlavsku hledají čtrnáctiletou dívku ze Zlína, která je od první poloviny loňského roku umístěna v zařízení pro mládež v Janštejně na Jihlavsku. Celostátní pátrání po dívce bylo vyhlášeno v pondělí 12. března, když se nevrátila z povolené vycházky. 

„Dívka je vysoká 150 centimetrů, hubené postavy. Má hnědé oči a obarvené hnědé vlasy, které nosí rovné, středně dlouhé. Dívka má znaménko pod levým kolenem – růžová skvrna (cca 10 cm). Dále má zhojené jizvy na levém předloktí a na levé ruce u palce tetování – přibližně dva centimetry velké písmeno Š.

Hledaná dívka, archiv Policie ČR

Při odchodu měla na sobě oblečenou modrou zimní bundu a pod ní bundu červené barvy, tmavě zelené kalhoty a hnědé boty. U sebe nosí černý vak s nápisem Adidas,“ přiblížila policejní mluvčí Jana Kroutilová s tím, že v současné době získali policisté poznatek, že by se pohřešovaná dívka mohla pohybovat na území města Brna, mohla by se také nacházet ve Zlíně, kde má bydliště.

„Žádáme občany, kteří mají informace o tom, kde se pohřešovaná dívka v současné době nachází nebo pohybuje, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158,“ uzavřela Jana Kroutilová.

  • Facebook
  • Twitter