Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Jihlavský Citypark nabídne v dubnu a květnu řadu akcí

/
/
/
451 ZobrazeníAutogramiádu se spisovatelem Michalem Vieweghem, velkou soutěž o vouchery na nákup v hodnotě 300 Kč, nebo také Den zdraví či casting do modelingové soutěže Elite Model Look čeká na návštěvníky obchodního centra Citypark Jihlava v dubnu a květnu.

Milovníci literatury mohou navštívit besedu a autogramiádu se spisovatelem Michalem Vieweghem, která se ve čtvrtek 21. dubna uskuteční od 17.00 v prostoru před prodejnou Luxor při příležitosti autorových letošních kulatých narozenin.

Od 22. dubna do 31. května zde bude probíhat akce Trendy v centru dění, jejíž součástí bude spotřebitelská soutěž o ceny při nákupech nad 1 500 Kč ve všech prodejnách (vyjma Alberta), přičemž tato částka musí být uhrazena za jednotlivý nákup. Soutěž doplní tzv. Šťastné úterky, kdy v tento den kupující při nákupu nad uvedenou částku obdrží
dárkovou kartu Citypark v hodnotě 300 Kč.

Velkou edukativní zdravotnickou akci připravil Citypark Jihlava ve spolupráci s Nemocnicí Jihlava v rámci Dne zdraví. V tento den vám v centru změří glykémii, poradí ohledně diet a stravování a kuřákům změří oxid uhelnatý v plicích. Přítomné budou i porodní asistentky, které představí novinky nastávajícím maminkám. Pokud někdo plánuje výměnu kyčelního nebo kolenního kloubu, může se informovat u odborníků. Orientačně vyšetřit si návštěvníci OC Citypark Jihlava budou moci svou krevní skupinu a dozvíse o způsobech darování krve a kostní dřeně. Krajská hygienická stanice bude informovat i o možnostech očkování.
Pro módní nadšence se v centru bude konat casting Elite Model Look, který bude probíhat v pondělí 23. května od 15.00. Castingem bude provádět moderátor a influencer Martin Carev.
Foodcourtový areál centra v blízké době obohatí český fast food řetězec Bageterie Boulevard, který návštěvníky potěší svými ikonickými bagetami a jinými chutnými pokrmy.

  • Facebook
  • Twitter