Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Jihlavská vysoká spouští příjem přihlášek ke studiu pro akademický rok 2019/2020

/
/
/
873 ZobrazeníVysoká škola polytechnická Jihlava (VŠPJ), jediná veřejná vysoká škola na Vysočině, zveřejnila termíny přijímacího řízení, podmínky přijetí ke studiu a zahájila příjem přihlášek ke studiu. Zároveň zveřejnila termín Dne otevřených dveří.

V letošním roce se zájemci o studium mohou hlásit do tří kol přijímacího řízení těchto bakalářských studijních oborů a programů: Cestovní ruch, Finance a řízení, Finance and management (studium v angličtině), Aplikovaná technika pro průmyslovou praxi, Aplikovaná informatika, Porodní asistentka, Všeobecná sestra a Zdravotně sociální pracovník. Všechny výše uvedené obory je možné na VŠPJ studovat jak v prezenční formě, tak ve formě kombinované (o sobotách), pouze obor vyučovaný v angličtině je nabízen ve formě prezenční.
Pro magisterské studijní obory Kvalita a bezpečná péče ve zdravotnictví a obor Komunitní péče v porodní asistenci byla vyhlášena dva kola přijímacího řízení.
Studium je (mimo obor vyučovaný v angličtině) bezplatné. Zájemci o studium budou přijati bez přijímacích zkoušek na oba dva technické obory a také na obory Cestovní ruch a Finance a řízení. Novinkou je zrušení zkoušky z cizího jazyka u studijních oborů Porodní asistentka a Všeobecná sestra
Přihlášku je možné podat pouze online na stránkách školy, nejzazší termíny jednotlivých kol pro podání přihlášky jsou 15. květen, 17. červenec a 21. srpen. Pro ty, kteří si chtějí prohlédnout prostory školy a dozvědět se něco více, škola chystá Den otevřených dveří ve středu 30. ledna 2019.

  • Facebook
  • Twitter