Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Jihlavská radnice se druhou dubnovou noc rozzáří modrou barvou

/
/
/
694 ZobrazeníJihlava se připojí k Celosvětovému dni porozumění autismu. Jihlavská radnice se v noci z 2. na 3. dubna rozzáří modrou barvou v rámci Celosvětového dne porozumění autismu.

Stane se tak na podnět Integračního centra Sasov, z. ú., (dále ICS), které na začátku dubna pořádá Týden porozumění autismu.

„Jedná se o akci, která má širokou veřejnost seznámit s lidmi, kteří mají poruchu autistického spektra, a to pomocí tematických výstav, kreativních dílen i odborných přednášek,“ sdělil radní města pro sociální oblast Daniel Škarka.

Kromě jihlavské radnice bude svítit modře také Dům kultury a odborů, administrativní budova ICS na Telečské ulici, Vysoká škola polytechnická nebo také Horácký zimní stadion.

„Modrá barva je barvou komunikace a sebevyjádření, což je jedna z oblastí, ve které mají osoby s autismem největší potíže,“ vysvětlila Jitka Havlíčková, koordinátorka aktivit ICS.

  • Facebook
  • Twitter