Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Jihlava rozdá 400 tisíc ze Zdravého města a místní Agendy

/
/
/
744 ZobrazeníJihlava bude v rámci Zdravého města a místní Agendy 21 rozdělovat 400 tisíc korun. Dotace je určena projektům, které podporují zdravý životní styl a přispívají k udržitelnému rozvoji města. Žádosti mohou pořadatelé posílat na magistrát od 15. do 28. února. Podpořeny budou aktivity podporující zdravý životní styl a přispívající k udržitelnému rozvoji města. 

„Dotací lze hradit náklady například na propagaci projektu, nájemné, ozvučení nebo osobní náklady, jako jsou dohody o pracovní činnosti. Dále je dotaci možné použít na odměny do soutěží či akcí nebo na jízdné pro účinkující,“ doplnila Gabriela Součková, vedoucí kanceláře primátorky.

Předepsaný formulář a další informace naleznete už nyní na webové stránce www.jihlava.cz/zdravemesto. Pro bližší informace a průběžné konzultace napište na koordinatorma21@jihlava-city.cz.

  • Facebook
  • Twitter