Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Jihlava má dvě prvenství v soutěži o nejlepší webové stránky

/
/
/
700 ZobrazeníJihlava vyhrála v krajském kole soutěže Zlatý erb cenu za nejlepší webové stránky. Prvenství krajská metropole slaví i v kategorii Smart City a nejlepší elektronická služba, a to za webovou aplikaci Online mapa MHD v Jihlavě. Mezi menšími obcemi Vysočiny slaví prvenství web Velkého Beranova.

„Jihlava se umístila na stupni vítězů v soutěži Zlatý erb už po deváté. Ocenění ale patří zejména pracovníkům odboru informatiky, kteří dokáží vytvořit přívětivé online služby a i po vydání je neustále zdokonalovat. Úřad se tak krůček po krůčku přibližuje Jihlavanům, tentokrát mohou mít celou jihlavskou MHD přímo v kapse,“ sdělil náměstek primátorky pro oblast informatiky Jaromír Kalina.

Webová aplikace Online mapa MHD v Jihlavě byla ve zkušebním režimu spuštěna teprve letos v lednu. Od té doby se dočkala již několik vylepšení. Jedná se o interaktivní mapu MHD, na které se aktualizují polohy jednotlivých spojů po celém městě a po kliknutí na vůz se zobrazí informace o směru cesty, jízdním řádu i případném zpoždění. Mapu lze najít na webové adrese www.jihlava.cz/mhd.

  • Facebook
  • Twitter