Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Jihlava hlásí: Výzdoba svítí, na adventním věnci se bruslí, koncerty budou

/
/
/
512 ZobrazeníJihlavský magistrát pokračuje v povolených adventních aktivitách akce Jihlava k Vánocům. Od neděle je v provozu kluziště ve tvaru adventního věnce, rozžhnula se první adventní svíce a svítí také výzdoba města.

Aby na adventní věnec mohlo město pustit bruslaře, má nařízeno kontrolovat certifikáty potvrzující očkování nebo prodělanou nemoc, případně PCR test. Týká se to všech od 12 let. Děti do dvanácti let v bruslení nikdo neomezuje. Maximální kapacita kluziště je omezena na 80 lidí. Všichni musí platným certifikátem prokázat buď prodělání nemoci ne déle než před 180 dny, aplikaci dokončeného očkování, nebo je případně u některých skupin lidí akceptovaný PCR test (ne starší 3 dnů). Podrobná pravidla jsou vyvěšena na brusírně a šatně.

Vánoční strom rozsvítila před sedmnáctou hodinou primátorka Jihlavy Karolína Koubová. Na sociálních sítích města přitom popřála klidný advent a dnes se otevřeným dopisem novému premiérovi chystá apelovat na vrácení adventních trhů. Budeme aktuálně informovat a dopis zveřejníme.  

  • Facebook
  • Twitter