Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Bojovníci z Pelhřimova na Mistrovství České republiky ve wushu

/
/
/
607 ZobrazeníV sobotu 27. listopadu se v Dolních Břežanech u Prahy uskutečnilo sedmé mistrovství České republiky v sestavách wu-shu (kung-fu). Oddíl Wu-shu Pelhřimov měl na turnaji dva zástupce, kteří dovezli celkem pět cenných kovů v sestavách v tradičním wu-shu.

Kvůli pandemické situaci se zrušily zápasy v čínském boxu (qinda, sanda) a soutěž proběhla pouze v sestavách tradičního a moderního wu-shu a také v sestavách tai-ji (známé jako zdravotní cvičení s vnitřní energií).

Michal Roučka nastoupil v kategoriích muži (18-35 let) hned ve třech disciplínách – pěstní severní styl, krátká zbraň a dlouhá zbraň – kde všechny tři kategorie ovládl a vybojoval tři zlaté medaile.
Petr Vaculín nastoupil v kategorích muži (36-50 let) ve dvou disciplínách. V kategorii ohebných zbraní zvítězil a získal zlatou medaili, v kategorii pěstní styl vybojoval stříbrnou medaili.

  • Facebook
  • Twitter