Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Jeden mrtvý a tři zranění po havárii u Komorovic

/
/
/
983 ZobrazeníV sobou 30. ledna před jedenáctou hodinou dopoledne došlo na silnici I/34 u Komorovic k dopravní nehodě. Střetlo se tu osobního auta a dodávka, jeden z účastníků zemřel, další tři jsou podle informací policistů zranění.

Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému a silnice byla v místě průjezdná kyvadlově. „Šestadvacetiletý řidič osobního vozu Škoda Octavia nezvládl na zasněžené silnici řízení vozidla, dostal smyk, ve kterém vyjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím dodávkovým vozem. Řidič osobního auta utrpěl zranění neslučitelná se životem. Ve voze cestoval v době nehody sám. V dodávce cestovaly tři osoby, včetně malého dítěte. Všechny utrpěly zranění. Řidiče ošetřili záchranáři na místě nehody a zbývající dva spolujezdce přepravili záchranáři do zdravotnického zařízení v Pelhřimově,“ uvedla Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině. Další okolnosti tragické dopravní nehody jsou předmětem šetření.

„V souvislosti s počasím apelujeme na řidiče, aby jezdili opatrně a zejména na silnicích nižších tříd, které mohou namrzat, dbali zvýšení opatrnosti. Silnice v našem kraji jsou zatím sjízdné, problémy měly kamiony na nájezdu na dálnici D1 u Humpolce a poté na silnici mezi Rozkoší a Skálou,“ vyzývá Dana Čírtková.

  • Facebook
  • Twitter