Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Využijte koronavirové doby a splňte si své hudební sny

/
/
/
942 ZobrazeníZjistili jste, že v koronavirové době máte více času a přemýšlíte co s ním? Jednou z možností je oprášit své dávné sny a položit se do studia hry na kytaru, klávesy, klarinet nebo třeba bicí. Hudební začátky však mají svá úskalí. Nejprve se musíte rozhodnout, jaký nástroj zvolit, a pak vybrat takový, který bude odpovídat potřebné kvalitě.

U hudebních nástrojů, možná více než jinde, platí, že kromě hudebního sluchu a dalších předpokladů, to chce čas trpělivost a hodiny a hodiny tréninku. Ke kýženému výsledku hodně přispěje kvalitní nástroj a jeho příslušenství. Pokud si nevíte rady a rádi byste získali základní orientaci, obraťte se na kvalitní e-shop, například Melodyshop.cz , kde vám rádi poradí a k teoretickým znalostem přidají své dlouholeté praktické zkušenosti z muzikantského, zvukařského i studiového prostředí.  „Zařízení předních světových výrobců prezentujeme nejen v rámci našich obchodních aktivit, ale i formou produktových videí, workshopů a interaktivních prezentaci, které jsou vedené odborníky na nejvyšší úrovni,“ vysvětluje Tibor Mucha, jednatel společnosti.

Zvažte poměr ceny a kvality

Pokud jste se rozhodli, že by z vás jednou mohla být hvězda hrající na kvalitní bicí nástroje , projděte dostupné informace o parametrech, udělejte si představu, jak by vaše bicí měly vypadat a co všechno by měly splňovat, a následně se vydejte pro rady k odborníkům. Výhodou by mohly být právě možné online kurzy, které vám v začátcích pomohou. Existují také specializované weby a také na kanále YouTube najdete nejrůznější vzdělávací videa. A také pamatujte na vhodné místo k tréninku, pokud bydlíte v panelovém domě, sousedi by z vašeho nového koníčku nemuseli být příliš nadšení.

Když se hudba stane povoláním

Pohrávali jste si už s myšlenkou, že by se váš koníček mohl stát prací? Třeba je vhodný čas na změnu. Než se opět zaplní diskotékové, hudební nebo divadelní sály, bude to určitě ještě chvíli trvat. Čas ale můžete využít na studium tak, aby se z vás stal plnohodnotný zvukař nebo DJ. Mixpultů je na trhu celá řada – od těch nejjednodušších do 10.000 Kč až kvalitní profi sestavy za více než 60.000 Kč. V kvalitním e-shopu si uděláte přehled, podle parametrů, vlastností a výrobců vyfiltrujete možnosti, a když budete chtít, do několika dnů máte nový mixpult včetně příslušenství doma.

  • Facebook
  • Twitter