Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Je dozkoušeno a v sobotu poprvé pro diváky v Novém Městě na Moravě

/
/
/
858 ZobrazeníOd loňského podzimu se scházeli pravidelně Ochotníci z Novoměstska, aby nacvičili novou hru. Tentokrát na prknech kulturního domu v Novém Městě na Moravě uvidíte divadelní verzí nestárnoucí české komedie režiséra Zdeňka Podskalského Světáci.

Vtipný příběh poctivých venkovských fasádníků, kteří se rozhodnou vyhodit si z kopýtka, zažít „vůni velkoměsta“ a být k nerozeznání od lvů salónů, ať to stojí, co to stojí.

Nenechte si ujít setkání s trojicí žen „lehčích mravů“ a rádoby inteligentní konverzaci, při které čouhá sláma z bot. Tento týden proběhla generální zkouška a o víkendu se už bude hrát poprvé pro diváky. Vstupenky z předprodeje rychle mizí, ale nemusíte se bát, budou určitě k prodeji i na místě.


V Kulturním domě v Novém Městě na Moravě uvidí diváci představení 26. března v 18.00, 27. března v 14.00 a 18.00, 8. dubna v 18.00 a 9. dubna v 14.00 a 18.00. Vzhledem k lehce lechtivému obsahu doporučují pořadatelé návštěvu představení pro děti starší 12 let.

  • Facebook
  • Twitter