Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Jarek Nohavica vyprodal v Brodě sál

/
/
/
554 ZobrazeníKulturní dům Ostrov Havlíčkův Brod uspořádal v úterý 14. února od 19.00 recitál Jaromíra Nohavici. Hrajícími hosty byli polský akordeonista a pianista Robert Kusmierski, plzeňský bubeník a perkusista Pavel Plánka.

Na koncertě bylo odehráno i několik novinek. Jarek Nohavica uvedl svoji novou píseň, která je původem od Leonarda Cohena: „Minulý týden ve středu 8. února jsem vymyslel text a dnes vám ji zazpívám.“ Oblíbený folkař je také zábavným vypravěčem, pobavil přítomné diváky příběhy ze života a některé z nich i zhudebnil.
„Přeprodej na koncert byl zahájen 14. prosince 2022 a v tento den bylo skoro vyprodáno. Vstupenky si zakoupilo několik lidí až z Ostravy,” uvedl Antonín Axman, ředitel KD Ostrov Havlíčkův Brod. Vystupující umělci místo květin dostali pivo. Spokojení divací potleskem ve stoje se loučili s Jarkem Nohavicou a jeho hosty.

  • Facebook
  • Twitter