Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Jarek Nohavica v Přibyslavi

/
/
/
1820 ZobrazeníKoncertu Jarka Nohavici na Vysočině se uskuteční ve středu 21. srpna v Přibyslavi na louce pod zámkem a půjde o největší open air ze série osmi letních koncertů.

Pro svůj recitál připravil program složený ze svých známých písní, ale také z novinek z posledního alba Poruba. Doprovázet ho budou muzikanti Robert Kuśmierski a Pavel Plánka. Jaromír Nohavica vydal svou poslední desku Poruba v roce 2017. Vzpomíná v ní na své dětství, dospívání i zásadní historické okamžiky. Album mělo skvělý ohlas u fanoušků a hudebních kritiků.
„Robert Kuśmierski a Pavel Plánka tvoří s Nohavicou sehrané trio, a tak nemůžou chybět ani na jeho srpnovém recitálu pod zámkem v Přibyslavi,“ říká jeden z pořadatelů koncertu Libor Jaroš. Polský muzikant Kuśmierski doprovází Nohavicu na piano a akordeon, Pavel Plánka na bicí. K dramaturgii koncertu nechtějí hudebníci více prozrazovat. Fanoušci jsou ostatně zvyklí, že každý jejich koncert je plný překvapení. „Přibyslavský open air bude největším letním koncertem Jarka Nohavici, přesto doporučujeme všem, kteří chtějí pod přibyslavský zámek přijít, včasný nákup vstupenek. Kapacita bude omezena, lístky jsou výhradně na stání. Akce není přístupná dětem do patnácti let. Vstupenky jsou v předprodeji on line nebo na pobočkách v síti Ticketportal,“ doplňuje za organizátory Ondřej Málek.
Mimo Přibyslav odehraje Nohavica během srpna vyprodané koncerty v letních kinech v Boskovicích, Českých Budějovicích, Sezimově Ústí, Domažlicích, Frenštátu pod Radhoštěm, Velké nad Veličou, nebo v Porubě.

  • Facebook
  • Twitter