Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Jak můžete ušetřit při vybavení kuchyně? Úsporu přinesou nejen nákupy v akci

/
/
/
620 ZobrazeníChystáte se vybavit kuchyni, ale zároveň se děsíte představy, na kolik vás to všechno vyjde? Peníze právě teď řešíme více nežli před rokem a většiny z nás se dotýká nejen neustálé zdražování, ale i vyšší výdaje spojené právě s bydlením. Pokud chcete svoji kuchyni zařídit účelně i vkusně, nemusíte se automaticky vzdávat kvality. Chce to jen znát pár tipů, díky kterým se dá při vybavení kuchyně ušetřit.

Nábytek vybírejte nejen podle designu

Určitě se shodneme na tom, že jednou z nejnákladnějších položek je nábytek do kuchyně. Ten se liší nejen designem, ale také materiálem. A právě přehled v tom, z čeho se nábytek do kuchyně vyrábí, vám může ušetřit pěkné peníze.

Jako cenově nejdostupnější se jeví kombinace laminátu a fólie. Laminát je cenově přijatelný, zároveň se vyznačuje nenáročnou údržbou a rozmanitou nabídkou dekorů. Na kráse kuchyně neubere, ale dokáže výrazně snížit výdaje.

Nikdo vás nenabádá k tomu, abyste zvolili nejlevnější materiál jen proto, abyste ušetřili peníze. Dojde-li například k obouchání rohů nebo viditelnému poškrábání, budete nuceni sáhnout do kapsy a vynaložit další peníze – ať už za opravu, nebo za výměnu.

Zdroj obrázku: Andrey_Popov / Shutterstock.com

Je kuchyně na míru vhodným řešením?

Možná jste snili o kuchyni sestavené na míru, která by měla přesně vše, co od dokonale zařízené kuchyně očekáváte. Jenže cokoli na míru je automaticky spojováno s vyššími výdaji. Pokud vás kuchyně k tomuto řešení nenabádá například atypickým prostorem, pak dobře zvažte, jestli je kuchyňská sestava na míru opravdu nutná.

Cenově výhodněji pak vyjde již hotová sestava. Výhodou je, že vybírat dneska můžete nejen v kamenných prodejnách, ale hojně také na internetu.

Na internetu ušetříte

Nabídka na internetu je nejen daleko rozmanitější, ale ve většině případů také levnější. Nakupování online je hitem posledních let a zároveň i způsobem, jak ušetřit mnohdy nemalé peníze. Výhodou je, že nemusíte nikam chodit a nákup hravě provedete z pohodlí vašeho domova.

Není žádným tajemstvím, že na internetu seženete kompletní vybavení kuchyně. Od kuchyňské linky, přes jídelní stůl až po spotřebiče nebo kuchyňský textil. Můžete si porovnat nabídky vícero internetových obchodů a nakoupit tam, kde vám dokážou nabídnout nejlepší ceny. Mnoho obchodů navíc nabízí poštovné zdarma, kdy nejenže nemusíte za doručení platit, ale nemusíte ani řešit, jak věci domů dopravit.

Hlídejte si akce

Plánování nové kuchyně zpravidla neprobíhá tak, že se v jeden moment pro něco rozhodnete a vzápětí už nakupujete. Často tomu předchází vybírání a rozhodování, jak bude kuchyně vypadat a co v ní nesmí chybět.

Chcete při zařizování kuchyně ušetřit? Hlídejte si akce. Slevové nabídky jsou nejlepší možností, jak pořídit vše, co ve své kuchyni chcete a zároveň na tom ušetřit. Výhodnější ceny se často vztahují nejen na kuchyňské linky, ale levnější může být také praktická komoda, mikrovlnná trouba, varná deska nebo sestava jídelního stolu a židlí.

Zdroj obrázku: hedgehog94 / Shutterstock.com

I při nákupu spotřebičů se dá ušetřit

Výraznou položkou na finančním rozpočtu jsou i spotřebiče. Shodneme se na tom, že bez nich to nejde. Chcete-li v kuchyni pohodlně fungovat, neobejdete se bez varné desky, trouby, lednice, samozřejmostí je i mikrovlnná trouba. Každý potřebuje ke spokojenému chodu něco jiného.

Pokud je vaším cílem ušetřit, jedním ze způsobů jsou opět akce. Na spotřebiče se velmi často vztahují akční nabídky a slevy, kterých by byla škoda nevyužít. Vyplatí se nakupovat spotřebiče v setu. Nejenže tak získáte sadu vybavení ve stejném designu, což bude v kuchyni lahodit vašemu oku, ale i v případě poruchy pro vás bude jednodušší vyřešit záruční či pozáruční servis.

  • Facebook
  • Twitter