Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Ideální vánoční dárek pro muže

/
/
/
577 ZobrazeníNemáte ještě vánoční dárek pro svého manžela, bratra nebo tatínka? Máme pro vás tip na dárek, který zaručeně potěší každého muže!

Tím jsou stylové hodinky, které můžete zakoupit na eshopu www.trendhim.cz. Na výběr je široká škála variant a provedení v různých cenových relacích. V prvé řadě je třeba rozhodnout se, zda obdarovanému dáte hodinky analogové, digitální nebo mechanické. Následně můžete vybírat z několika druhů řemínků – kožený, nylonový, gumový nebo ocelový. Samozřejmostí je také výběr z široké škály barev. Třešničkou na dortu a vyšperkováním dárku pak může být jeho zosobnění formou gravírování nebo vlastního potisku. 

K hodinkám se také prodává široká škála příslušenství. Zakoupit můžete například nástroj k odstranění článků z náramků a hodinek, přenosné cestovní pouzdro na hodinky nebo třeba čisticí a lešticí hadřík na šperky, díky kterému budou hodinky stále jako nové. Objednat si můžete dárkové balení a s dárkem už tak nebudete mít žádné další starosti.

Hodinky jsou prodávány s dvouletou zárukou. Všechny hodinky jsou na skladě a poštovné je zdarma.

Vybírejte a udělejte radost svým blízkým!

  • Facebook
  • Twitter