Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Hroši se připravují na sérii extraligových zápasů

/
/
/
436 ZobrazeníNáročné dny nyní mají před sebou extraligoví softbalisté havlíčkobrodských Hrochů, během jedenácti dnů odehrají třináct zápasů mužské extraligy.

Vzhledem k tomu, že většina kádru hraje souběžně i juniorskou extraligu, tak v tomto období odehraje ještě o čtyři zápasy extraligy juniorů více a zápasů tak dokonce sedmnáct.
„Juniorská extraliga byla rozehrána a my jsme přivezli ze hřišť soupeřů dvě výhry a dvě porážky. Dvakrát jsme zvítězili v Ledenicích (5:1 a 12:1) a dvakrát neuspěli v Mostu (1:3 a 4:10),“ popisuje Dušan Šnelly z brodského klubu.
Sérii odstartují Hroši v sobotu 4. července, kdy zajíždějí na hřiště úřadujících mistrů z Ledenic. V neděli 5. července pokračují Broďáci na hřištích soupeřů, tentokrát na pražském Spectru. V pondělí 6. července hrají doma v Hippos aréně od 12.00 jeden zápas s Joudrs Praha.
O víkendu 11.-12. července hraje juniorka oba dva dny v Praze se Spectrem a Joudrs. Ve čtvrtek 16. červnece hostí Hroši doma od 18.00 a 20.00 Tempo Praha, v pátek 17. července pak cestují na hřiště nováčka do Sezimova Ústí. V sobotu 18. července hrají doma od 16.00 a 18.00 s Radotínem Praha a v neděli 19. července od 13.00 a 15.00 opět doma, tentokrát s Břeclaví.
Po této sérii skončí základní část extraligy a šest nejlepších postoupí do nadstavby, kde se bude bojovat o čtyři místa do play-off. Hroši mají zatím odehráno pět zápasů s bilancí tří výher a dvou porážek.

  • Facebook
  • Twitter