Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Hroši musí o finálovou účast ještě bojovat

/
/
/
604 ZobrazeníPět zápasů odehráli havlíčkobrodští extraligoví softbalisté o prodlouženém víkendu, s bilancí dvou výher a tří porážek úplná spokojenost nepanuje. Především prohra v druhém zápase v Praze se Spectrem jim dost zkomplikovala postupové plány do nadstavby a tak o horní šestici bude ještě velký boj.

Hroši navíc musí před posledním hracím víkendem základní části stihnout odehrát oba odložené zápasy s vedoucím Tempem Praha doma a pocestují na hřiště posledního Sezimova Ústí.

Ledenice – Hroši Havlíčkův Brod 1:0 a 7:0
První zápas byl zcela vyrovnaný a domácí Žraloci byli nakonec tím šťastnějším týmem, když v páté směně dokázali doběhnout pro jediný bod zápasu. Hroši byli blízko k bodu v polovině zápasu, když Petra Kruntoráda jen centimetry dělili od homerunu. „V posledním útoku pro změnu další dlouhý odpal Filipa Tabačka skončil jen těsně mimo hrací plochu. Byly to ale po hříchu jediné naše povedené útočné. V obraně jsme opět odehráli bez chyby, ale o výhru přišli bezzubým útokem,“ hodnotil Dušan Šnelly z brodského klubu s tím, že do druhého zápasu vzhledem k náročnému programu trenéři výrazně prostřídali sestavu a výsledkem byla hladká prohra.

Spectrum Praha – Hroši Havlíčkův Brod 5:11 a 6:5
V zápase s tradičním rivalem šlo oběma celkům o zachování naděje na postup do nadstavby a výsledná remíza je spíše ztrátou pro Hrochy.
„V prvním zápase jsme podali výrazně lepší výkon v útoku než v Ledenicích a po čtvrté směně už vedli 9:0. Michala Holobrádka vystřídal za tohoto stavu na nadhozu Dominik Šubrt a zapsal si do statistik svou první extraligovou výhru. V útoku se dařilo navrátilci Janu Hospodkovi a především Vojtěchu Láskovi, který zaznamenal tři odpaly, včetně dvoubodového homerunu.
Do odvety postavilo Spectrum výrazně pomalejšího nadhazovače a nám začalo velké trápení. Navíc do tohoto zápasu velice dobře hrající obrana začala kupit chyby a v páté směně jsme prohrávali už 1:5, když si tři body dali v podstatě sami. V koncovce zápasu se sice dokázali zvednout a Petr Kruntorád tříbodovým homerunem snížil na 4:5, ale následovala další fatální chyba v defenzivě a další vlastní bod zajistil Spectru dvoubodové vedení před poslední směnou. V posledním útoku jsme stihli jen snížit na 5:6 a zcela zbytečně prohráli,“ dodal Dušan Šnelly.

Hroši Havlíčkův Brod – Joudrs Praha 7:0
Před čtrnácti dny sehráli Hroši s Joudrs jeden televizní zápas a v pondělí se dohrávala v Hippos aréně odveta. Hroši od začátku dominovali a zápas nakonec ukončili v šesté směně pro rozdíl sedmi bodů. „Soupeř se za celý zápas ani jednou nedostal na žádnou z met a tak si nadhazovač Michal Holobrádek za pomoci bezchybné obrany připsal tzv. Perfect Game,“ uzavřel Dušan Šnelly.

  • Facebook
  • Twitter