Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Honza sleze z pece. Pro charitu

/
/
/
699 ZobrazeníDivadelní hru O Honzovi aneb pohádku z pece nacvičuje rozsošský divadelní spolek. Ochotníci představení sehrají v orlovně v Rozsochách v pátek 2. a v sobotu 3. září. Hrát začnou v pátek i v sobotu od 19.00.

„Výtěžek ze vstupného na sobotní představení věnujeme Domácímu hospici Barborka Oblastní charity Žďár nad Sázavou,“ oznámila za pořadatele Zdeňka Burešová. Lístek pro děti stojí třicet korun, dospělí zaplatí šedesát korun.
Ochotníci z Rozsoch podpořili projekt Oblastní charity Žďár nad Sázavou DobroDruh. Rozhodli se věnovat finanční dar na provoz charitní služby. „Stali se z nich DobroDruzi. Darovali svůj kumšt, svůj volný čas, kousek svého srdce, abychom my mohli pomáhat tam, kde je potřeba. Dobro činí velké věci,“ řekla Barbora Boháčová, vedoucí Domácího hospice Barborka žďárské charity.

DobroDruhem se stává každý, kdo Oblastní charitu Žďár nad Sázavou obdaruje finančním darem, dále ten, kdo Charitě pomáhá s prací jako dobrovolník. Mezi DobroDruhy patří i příznivci žďárské charity, kteří šíří její myšlenky, letáky a propagační materiály mezi svými známými nebo v zaměstnání.

Více o projektu na webu www.dobrodruh-charita.cz.

— foto 180822_Honza sleze z pece —
DobroDruzi. Ochotníci z Rozsoch se stali DobroDruhy. Rozhodli se podpořit Domácí hospic Barborka Oblastní charity Žďár nad Sázavou. Výtěžek ze vstupného na hru O Honzovi aneb pohádku z pece, kterou sehrají v sobotu 3. září, pomůže pacientům, kteří potřebují domácí hospicovou péči. Foto: Divadlo Rozsochy

  • Facebook
  • Twitter