Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Dožínky v Jihlavě: Přehlídka dechovek i dílny pro děti

/
/
/
728 ZobrazeníJihlava se chystá na Dožínky. Den zemědělců, potravinářů a venkova Kraje Vysočina se uskuteční už tuto sobotu 3. září na Masarykově náměstí. Začátek je naplánován na 10.00. Součástí Dožínek na Masarykově náměstí v Jihlavě bude v sobotu 3. září také prezentace chovatelů a včelařů nebo výstava a prodej regionálních produktů.

Návštěvníci se mohou těšit na Dožínkový jarmark, řemeslné dílny pro děti, na výstavu zemědělské techniky nebo na prezentaci chovatelů a včelařů. Součástí zahájení bude i předání ocenění Regionální potravina Kraje Vysočina 2022.
Na programu je přehlídka dechových hudeb. Od 10.45 do 16.30 se na náměstí vystřídají hned tři kapely – Cimbálová muzika Jožky Šmukaře, Krajanka a Žadovjáci. Od 16.45 do 18.00, kdy program končí, pak přítomným zahraje Shobull band.

Kdo bude mít zájem, může navštívit výstavu historických fotografií Dny všední i sváteční v Jihlavě, která je k vidění v historickém sklepení radnice. Vstup je za jihlavskou radnicí.

  • Facebook
  • Twitter