Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Hodonín snadným soustem, příští týden přijede ambiciózní Cheb

/
/
/
680 ZobrazeníStolní tenisté HB Ostrov Havlíčkův Brod si připsali do extraligové tabulky jedenácté vítězství v řadě. Bylo z kategorie nejlehčích. Svého soupeře, extraligového nováčka SKST Stavoimpex Hodonín, zničili za necelých sedmdesát minut hladce 3:0.

Souboj týmů z opačných pólů tabulky odstartovali dva mladíci. Radek Skála v úvodu svého soupeře, teprve čtrnáctiletého Štěpána Brhela, vůbec nešetřil. Dva sety vyhrál zcela hladce, ale ve třetí sadě talentovaný kadetský reprezentant postupně srovnal krok a prohrál pouze o dva míčky. Také Michal Obešlo šel poměrně rychle do vedení 2:0 na sety. Ve třetím dějství ho Ukrajinec Olexandr Timofejev zaskočil, snížil na 1:2 a zápas získal na zajímavosti. Zkušený domácí borec ale v dalším průběhu utkání opět exceloval a přidal druhý bod HB Ostrov. Jedenácté vítězství havlíčkobrodského favorita v letošní Extralize zpečetil Dmitrij Prokopcov, který si ve třech setech poradil s Patrikem Klosem.

Následující týden bude pro fanoušky havlíčkobrodských stolních tenistů nesmírně zajímavý. Dalším soupeřem HB Ostrov totiž bude třetí tým tabulky SKST Cheb, jehož dres oblékají i čtyři zapůjčení hráči havlíčkobrodského klubu v čele s Davidem Štěpánkem… Bude se jednat o dvojzápas, neboť v havlíčkobrodské Birell Aréně se po dohodě klubů uskuteční i odvetné utkání, které bylo původně nalosováno do Chebu.

Trenér HB Ostrov Bohumil Vožický uděluje při time-outu rady Michalu Obešlovi. Foto: Jaroslav LOSKOT

Extraligové měření sil stolních tenistů HB Ostrov Havlíčkův Brod a SKST Cheb je v Birell Aréně na programu v pátek 12. února v 18.00 a v sobotu 13. února v 16.00. Obě utkání můžete pochopitelně sledovat v přímých přenosech na YouTube HB Ostrov – odkaz ZDE.

Extraliga mužů ve stolním tenisu

6. kolo

HB Ostrov Havlíčkův Brod – SKST Stavoimpex Hodonín 3:0
Radek SKÁLA – Štěpán Brhel 3:0 (4, 3, 11), Michal OBEŠLO – Olexandr Timofejev 3:1 (9, 5, -2, 3), Dmitrij PROKOPCOV – Patrik Klos 3:0 (7, 4, 6).

  • Facebook
  • Twitter