Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

HB Ostrov porazil Havířov 3:1 a už myslí na Španělsko

/
/
/
586 ZobrazeníVydařený a přitom hodně náročný prodloužený víkend mají za sebou stolní tenisté HB Ostrov Havlíčkův Brod. Po pátečním úspěšném vystoupení v Evropském poháru zvládli i nedělní extraligovou dohrávku, když v televizním duelu 12. kola přehráli nevyzpytatelný Havířov v jeho hale 3:1.

Úřadující čeští šampióni potvrdili výbornou formu z posledního období, když ambiciózní havířovský tým přehráli díky dvěma bodům Michala Obešla, jeden přidal v úvodní dvouhře Tomáš Tregler. Oba čeští exreprezentanti v Havířově neztratili jediný set…

Náročný program stolních tenistů HB Ostrov Havlíčkův Brod pokračuje. Už ve středu odletí do Španělska, kde je v pátek 21. ledna čeká odvetné čtvrtfinálové utkání Evropského poháru s celkem ASISA Borges Vall. První partii HB Ostrov doma vyhrál 3:2, jenže tento výsledek nechává ve hře o postup do semifinále oba týmy.

Postupová matematika je jasná. HB Ostrov posune mezi čtyři nejlepší celky Evropského poháru jakékoliv vítězství. V případě porážky 2:3 by se odvetné utkání v Borges prodlužovalo a o postupu by rozhodlo jakési zvláštní “miniutkání“ na jeden set…

Výborný výkon a dva body Michala Obešla byly klíčem k vítězství HB Ostrov v Havířově

Extraliga mužů ve stolním tenisu 2021/2022

12. kolo

SKST TESLA BATTERIES Havířov – HB Ostrov Havlíčkův Brod 1:3
Petr DAVID – Tomáš TREGLER 0:3 (-8,-8,-4), Ondřej BAJGER – Michal OBEŠLO 0:3 (-11,-10,-3), Šimon BĚLÍK – Radek SKÁLA 3:2 (9,-7,9,-1,7), Petr DAVID – Michal OBEŠLO 0:3 (-5,-11,-5).

Foto: Jaroslav Odstrčilík (Havířov)

  • Facebook
  • Twitter