Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Hasiči, zdravotníci a policisté zasahovali na D1 u havárie několika aut

/
/
/
671 ZobrazeníV neděli 16. ledna kolem půl sedmé večer došlo na 97. kilometru dálnice D1 ve směru na Brno k dopravní nehodě, podle současných informací se střetlo čtyři vozidla a jeden autobus.

„Na místě zasahují složky Integrovaného záchranného systému Kraje Vysočina. V místě došlo ke střetu tří osobních aut, dodávky a autobusu. Policisté na místě provedli dechové zkoušky řidičů, které byly negativní. Jednu osobu s podezřením na lehké zranění převezla zdravotnická záchranná služba do nemocnice. Zjišťování okolností dopravní nehody je předmětem dalšího šetření. Místo bylo v po nehodě průjezdné levým jízdním pruhem a tvořily se kolony. V místě byla vozovka kluzká a pokrytá vrstvou sněhu,“ uvedla policejní mluvčí Stanislava Rázlová.

Podle informací Petra Janáčka, tiskového mluvčího Zdravotnické záchranné služby Kraje Vysočina ošetřili záchranáři na místě události dvě lehce zraněné osoby, které následně transportovali do nemocnic v Jihlavě a v Pelhřimově.

Úvodní ilustrační foto: archiv Vysočina-news.cz

  • Facebook
  • Twitter