Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Havlíčkobrodští policisté hledají svědky nebezpečné jízdy vozu Audi A3 mezi Jihlavou a Brodem

/
/
/
967 Zobrazení
Policisté z Havlíčkova Brodu hledají svědky, kteří v pátek 31. prosince loňského roku v odpoledních hodinách okolo 15.15 projížděli po ulici Romana Havelky v Jihlavě přes světelnou křižovatku a všimli si nebezpečné jízdy osobního vozu Audi A3 tmavě šedé barvy, které projelo vysokou rychlostí přes světelnou křižovatku na nově vybudovaný nájezd na dálniční přivaděč a pokračovalo po silnici I/38 ve směru na Havlíčkův Brod.

Policisty z dopravního inspektorátu Havlíčkův Brod zajímají záběry z palubních kamer a svědectví řidičů.

„Třiačtyřicetiletý řidič Audi A3 neuposlechl výzvy policejní hlídky k zastavení a začal hlídce ujíždět po dálničním přivaděči ve směru na Havlíčkův Brod. Policejní hlídka se služebním vozem v barevném provedení Policie ČR se zapnutým výstražným zvukovým a světelným zařízením a červeným nápisem STOP vozidlo začala pronásledovat. Na silnici I/38 za Svatým Křížem u kruhového objezdu byly k zastavení ujíždějícího vozu připraveny další policejní hlídky. Když je muž spatřil, otočil se ještě před kruhovým objezdem zpět do protisměru, kde se střetl s policejním vozem, který jel od Jihlavy za ním,“ popsala Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině.

Policisté u řidiče vyloučili dechovou zkouškou alkohol, pozitivní výsledek ale měl na zjištění ovlivnění omamnými a psychotropními látkami, který prokázal přítomnost amfetaminu. „Případem se zabývají policisté z Havlíčkova Brodu, kteří by uvítali svědky, kteří mohli u kruhového objezdu zaznamenat chování řidiče při jeho riskantním otáčení a poté také srážku s policejním vozidlem Škoda Kodiaq. Se svým svědectvím a případnými záznamy z palubních kamer vozidel se můžete obrátit na linku 158 nebo přímo na policisty z dopravního inspektorátu Havlíčkův Brod na telefonním čísle: 974 271 250,“ dodala Dana Čírtková.

Úvodní foto: Ujíždějící auto Audi A3, archiv Policie ČR

  • Facebook
  • Twitter