Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Havlíčkobrodský charitativní koncert pomůže Jirkovi

/
/
/
604 ZobrazeníV Havlíčkově Brodě v Kulturním domě Ostrov v sobotu 12. listopadu se uskutečnil charitativní koncert pro Jirku Kadlece. Zahrály dechovky Havlíčkobrodská 12, Rebelka, Leškovanka a Nová Lesanka.

„Podle prodaných lístků bylo v sále 450 lidí, kteří přišli podpořit Jirku Kadlece. Doposud nikdy nebylo v KD Ostrov na koncertě dechových hudeb tolik lidí. Částku vybranou budeme znát až na konci měsíce listopadu. Pohybujeme se nyní kolem 200 tisíc Kč,“ uvedl Zbyněk Palička, kamarád Jirky Kadlece a kapelník Havlíčkobrodské 12. Nikdo si nedovede kolik úsilí a času věnoval Zbyněk Palička uspořádání koncertu, které obsahovalo také jednání se sponzory. Mnoho lidí a především muzikanty překvapilo jednání s Ochraným svazem autorů ( OSA ). Výsledkem byla bezplatná licence a nemusí se nic odvádět pro OSA, která dokonce věnovala 5 000 Kč.

Zbyněk Palička na koncertě jmenoval všechny sponzory a media, kterým poděkoval. Charitativní koncert skončil po 20 hodině. Do 30. listopadu 2022 lze posílat příspěvky na transparentní účet: 123 – 8518280277/0100. Všichni přejí Jirkovi Kadlecovi mnoho pevné vůle k uzdravení.

  • Facebook
  • Twitter