Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Podpořte nás prosím.

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Havlíčkobrodské Brodění 2019 po druhé

/
/
/
419 Zobrazení

Neformální Sdružení přátel Brodění organizuje druhý ročník Havlíčkobrodského Brodění v řece Sázavě, uskuteční se v sobotu 29. června od 13.30 pod jezem u novostavby Krajské knihovny v Havlíčkově Brodě.

„Zábavné odpoledne je určeno všem Broďákům i přespolním a zejména rodinám s dětmi. Kromě vlastního brodění si mohou návštěvníci vyzkoušet plavbu na lodích, nafukovacích člunech a prototypu vodních lyží na vlastní pohon. Pro děti je připraven i skákací hrad, trampolína, maxipískoviště a každý si bude moci zkusit i přes řeku po napnuté slack line. Ukázky parkouru předvede havlíčkobrodský spolek Leap Parkour. Zajištěno je kvalitní občerstvení a na závěr i koncert živé hudby pelhřimovské skupiny Blackhorn de Gen,“ zve za pořadatele Jiří Jedlička.
Každý návštěvník, který přebrodí, nejlépe v modrobíle pruhovaných plavkách, obdrží certifikát o přebrodění, pro děti jsou připraveny i drobné odměny.
„Poděkování patří všem organizátorům, kamarádům z havlíčkobrodského Masopustu i spolupracujícím organizacím (Spolek Epigram, Pionýrská skupina Výšina Havlíčkův Brod a sponzorům Obchod s palivy a písky, s. r. o., Roman Vaněček, Pivovar Havlíčkův Brod, dp comp Havlíčkův Brod, Pizzerie).
Chceme se pobavit a přebrodit Sázavu, protože žijeme ve městě, které se už několik staletí jmenuje Brod, podle místa kde poutníci a karavany od nepaměti přecházeli řeku. A co bychom to byli za Broďáky, kdybychom alespoň jednou ročně nepřebrodili. A po přebrodění chceme dobře pobavit sebe i druhé – malé i velké Broďáky,“ uzavírá Jiří Jedlička.

  • Facebook
  • Twitter