Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Havlíčkobrodská Hippos aréna bude hostit mistry světa

/
/
/
1309 ZobrazeníPoslední den prázdnin, v neděli 2. září, přicestují do Havlíčkova Brodu úřadující mistři světa, softbalisté Nového Zélandu. Jejich soupeřem bude v Hippos aréně od 15.30 Výběr Evropy.

„Bude to poprvé v historii, co reprezentace Nového Zélandu přicestuje na evropský kontinent. V Praze nejdříve odehraje turnaj kontinentů a po jeho skončení nastoupí k výše zmiňovanému exhibičnímu zápasu. Jak Praha, tak Havlíčkův Brod budou příští rok v červnu hostit světový šampionát, na kterém hráči Black Sox jak se novozélandskému národnímu týmu přezdívá, budou obhajovat světové zlato. K vidění bude samozřejmě i tradiční předzápasový bojový tanec Haka podobně jako u zélandských ragbistů,“ uvedl Dušan Šnelly z havlíčkobrodského klubu.
Výběr Evropy se skládá z hráčů většiny evropských federací, ale nejsilnější zastoupení budou mít pak Češi a Dánové, kteří budou mít po čtyřech zástupcích. „Mezi čtveřici Čechů se dostal i zástupce domácích Hrochů nadhazovač Michal Holobrádek. Michal se domácím fanouškům představí po úspěšném účinkování na turnajích v Americe, kvůli kterým vynechal i zlaté červnové mistrovství Evropy, které rovněž hostila Hippos aréna,“ dodal Dušan Šnelly.

  • Facebook
  • Twitter