Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Harusův kopec u Nového Města na Moravě o víkendu ožil lyžaři

/
/
/
932 ZobrazeníNěkolik sjezdovek na Vysočině ukončilo předčasně sezonu kvůli špatným podmínkám a nedostatku sněhu. To ale neplatí o kopci v blízkosti Nového Města na Moravě, kde se celý víkend lyžovalo od rána až do večera.

Na Harusově kopci (741 m n. m.)prozatím zvládají boj s přírodou na výbornou a podmínky pro lyžování tu jsou tu podle lyžařů více než dobré. Takže pokud váháte, zda už letos lyže uklidit nebo ještě vyrazit na svah, určitě zkuste zajet do Nového Města na Moravě.
Sjezdovka na Harusově kopci je dlouhá 550 metrů, převýšení dosahuje 110 metrů. Nahoru vás doveze sedačková lanovka Leitner S2 v délce 490 metrů, která za hodinu přepraví až 1 400 lidí a je pro zájemce v provozu každý všední den od 9.00 do 20.00 a o víkendu dokonce od 8.00 do 20.00. Díky kvalitnímu umělému osvětlení si užijete i večerní lyžování.
Na Harusově kopci myslí také na ty nejmenší začínající lyžaře. Pro děti je totiž k dispozici i lanový vlek, u kterého je umístěna i naše lyžařská škola. Lano je dlouhé 30 metrů a najdete jej hned pod nástupní stanicí sedačky. Výuka v lyžařské škole je určena pro všechny věkové kategorie, jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Provozní doba je denně od 9.00 do 16.00, nebo případně dle domluvy i mimo stanovený čas.

Více informací a aktuální stav sjezdovky na: www.skiharusak.cz.

  • Facebook
  • Twitter