Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Golden Eye přivítá Progres 2

/
/
/
1153 ZobrazeníPetr Kletečka připravil do Klubu OKO v Havlíčkově Brodě na pátek 8. listopadu hudební bonbónek v podobě vystoupení skupiny Progres 2.

Brněnská legendární art rocková kapela oslavila vloni 50. let své existence a vydala album Tulák po hvězdách. O hudbu se postarali členové kapely, texty na motivy románu Jacka Londona z roku 1915 napsali Martin Kudlička a Ivan Petlan.
Progres 2 hraje v sestavě: Pavel Váně (kytara, zpěv), Roman Dragoun (klávesy, zpěv), Zdeněk Kluka (bicí, zpěv), Miloš Morávek (kytara) a Pavel Pelc (baskytara, zpěv). Hudební večer v Klubu OKO začne ve 20 hodin kapela FUGA ze Žďáru nad Sázavou.

Vstupenky na koncert lze zakoupit za 400 Kč v havlíčkobrodském Tulipánu, v Cafe-art Oko či na portálu www.smsticket.cz.
Vstupenku lze také vyhrát v soutěži, ve které výherce má možnost si vzít sebou na koncert zdarma i svého hosta. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku: Kolik skladeb je na albu Tulák po hvězdách? Odpověď pošlete do čtvrtka 7. listopadu do 18.00 mailem na: goldeneye2019@seznam.cz.
Napište jméno, příjmení a své mobilní číslo pro včasné upozornění na výhru.

  • Facebook
  • Twitter