Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Gaia Mesiah vyrazí na turné, zastaví se v Havlíčkově Brodě

/
/
/
2263 ZobrazeníNa začátku února vydává Gaia Mesiah u Warner Music nové album Excellent Mistake, na kterém nabídne jedenáct nových tracků a s ním vyrazí na turné po České republice. Jednou ze zastávek se stane klub Oko Havlíčkův Brod v sobotu 16. února od 21.00.

Legenda Gaia Mesiah se natrvalo vrací na českou scénu v plné původní sestavě s uhrančivou zpěvačkou Markou Rybin, kytaristkou Santa Morellou, bubenicí Mišou M a baskytaristou Joshem Stewartem, který se kvůli kapele přistěhoval ze Sydney.

Vstupenky na koncert lze zakoupit v klubu Oko, v obchůdku Tulipán nebo v SMSticket za 280 Kč. Na místě bude vstupné za 350 Kč.
Někdo může mít štěstí vyhrát v soutěži vstupenku. Otázka zní: „Z které země se baskytarista Josh Stewart přestěhoval do ČR ?“
Odpovědi posílejte do čtvrtka 14. února do 12.00 mailem na: vstupenkysoutez@seznam.cz. Napište jméno, příjmení a své mobilní číslo pro včasné upozornění na výhru.

  • Facebook
  • Twitter