Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Fotografie pomáhají Ukrajině. Viset mohou i ve vašem pokoji

/
/
/
509 ZobrazeníDrsnou realitu zachytil na fotografiích při svých cestách do válkou zasažených oblastí na Ukrajině fotograf Richard Bouda. Prohlédnou si je stále můžete v Galerii Kinských v prostorách žďárského zámku. A nejenom prohlédnout.

Zakoupením některé z vystavených fotografií podpoříte pomoc Oblastní charity Žďár nad Sázavou poskytovanou ukrajinským uprchlíkům žijícím ve žďárském regionu, ale i lidem, kteří nemohou opustit území válkou zmítané Ukrajiny.
Cena menších fotografií Richarda Boudy v dobročinném prodeji ve prospěch žďárské charity je čtyři tisíce korun. Na těchto snímcích zachytil fotograf ukrajinské uprchlíky, kteří našli dočasné útočiště v České republice. Cena velkoformátových fotografií zachycujících realitu posledních dnů na Ukrajině je pak sedm tisíc korun. „Mnoho fotografií už má své majitele, některé už i svá místa v jejich domovech. Stále je ale z čeho vybírat,“ řekla Radka Čaníková z Oblastní charity Žďár nad Sázavou.

Úvodní foto: Fotografie Richarda Boudy si můžete prohlédnou v Galerii Kinských v prostorách žďárského zámku, foto: Richard Bouda

  • Facebook
  • Twitter