Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Kde lze koupit elektrokola bez čekání?

/
/
/
666 ZobrazeníNedostatek součástek a finálních výrobků se nevyhýbá ani trhu s elektrokoly, právě naopak. Pokud si chcete pořídit efektivního sportovního pomocníka, aby vám pomohl do kopce nebo ujet delší vzdálenosti a kochat se krajinou, je potřeba volit prodejny, kde máte z čeho vybírat a kde nebudete muset na svého věrného dvoukolového parťáka čekat.

Ve správné prodejně vám poradí ohledně výběru elektrokola a zároveň si na místě můžete kolo i prohlédnout, případně vyzkoušet testovací model. Ideální také je, když vám prodejce nabídne kompletní a odborné seřízení tak, že kolo dostanete ve stavu, kdy můžete nasednout a rovnou vyjet. Nejde o levnou záležitost, a tak se hodí, když vám prodejce nabídne i koupi na splátky, abyste moc nezatížili rodinný rozpočet.

Jaké kolo vybrat?

Vybírat můžete z různých typů a značek elektrokol, které budou přesně odpovídat vašim potřebám. Některé typy se hodí na hory, jiné do města a existují i speciálně upravená elektrokola pro dámy.

Před jeho koupí byste si měli odpovědět na základní otázky. K jakým účelům budete elektrokolo využívat a kolik jste ochotní do něj investovat. Rozdíl totiž bude, jestli budete jezdit každý den, nebo jen nárazově rekreačně. Pokud totiž budete kolo využívat jen nárazově, je zbytečné za něj utrácet statisíce, pokud ale víte, že budete jezdit v náročném terénu a dáte svému dvoukolovému parťákovi pořádně zabrat, šetřit byste neměli a naopak byste se měli poohlédnout po kvalitním kole se špičkovými komponenty, které něco vydrží.

Je libo horské, trekingové, dámské nebo seniorské elektrokolo?

Vybírat můžete z horských kol stvořených pro jízdu v těžkém a náročném terénu, trekingová a krosová kola jsou zase univerzálním řešením pro cyklisty hledající cestovní elektrokolo s dlouhým dojezdem, které zvládne horský terén i rušné městské cyklostezky. Městská kola vynikají nízkou váhou a snadným ovládáním, tzv. „skládačky“ jsou zase skladné a můžete je přemisťovat MHD nebo autem. Existují také dámská elektrokola s atraktivním designem nebo seniorská kola s rámem umožňujícím snadné nasedání i sesedání z kola.

Důležitá je také správná velikost kola a neméně podstatná je také hmotnost a nosnost bicyklu. Zohlednit byste měli typ elektromotoru, jeho umístěním, kvalitu baterie, dojezdovou vzdálenost a následně se dobrat i značky a výrobce elektrokola. Pokud už vám jde z parametrů hlava kolem, nebojte se a obraťte se na odborníky, kteří vám se všemi tyto záležitostmi rádi poradí a dovedou vás k cíli – výběru vašeho vysněného elektrokola bez dlouhého čekání.

  • Facebook
  • Twitter