Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Fotbalisté FC Vysočina se z Vlašimi nechtějí vracet s prázdnou

/
/
/
895 ZobrazeníZatímco v tabulce domácích duelů náleží FC Vysočina Jihlava s jediným získaným bodem až 11. příčka tabulky, tak v bilanci venkovních duelů je jihlavský celek se sedmi body ze čtyř utkání na čtvrté pozici. S touhou potvrdit tento trend a napravit domácí výbuch proti Blansku odjede Vysočina ve středu 25. listopadu k duelu na půdě Vlašimi.

Vysočinu čeká velmi těžký zápas, neboť Vlašim představuje velmi kvalitní a nevyzpytatelný tým. Během podzimního restartu dohrával dva duely, když v rychlém sledu vyhrál ve Varnsdorfu, remizoval v Třinci, doma nestačil na Prostějov a v posledním kole naopak zaskočil Duklu Praha vítězstvím 1:0. Mančaftu kouče Daniela Šmejkala tak v aktuální tabulce náleží 6. příčka se ziskem 11 bodů. A s tříbodovým náskokem na Jihlavu.

Povzbuzením pro hráče FC Vysočina by mohl být fakt, že na vlašimském stadiónu v dosavadních pěti duelech neprohrál a ztratil pouze dva body za jednu remízu v dubnu 2019. Pozitivní jihlavská bilance proti Vlašimi platí i pro domácí zápasy, kde je FCV dosud 100%.

Trenér Aleš Křeček si je velmi dobře vědom síly nadcházejícího protivníka: „Po velmi nevydařeném domácím zápase s Blanskem jsme s hráči řešili nejen ostudný výkon, ale i naše současné tabulkové postavení. Všichni si uvědomujeme, že bodů máme málo. I proto musíme udělat všechno pro to, abychom utkání ve Vlašimi zvládli.“

Čeká vás složitý středočeský oříšek, že? „Vlašim jsme dvakrát viděli živě a máme k její hře dostatek informací. Ustálila rozestavení, hraje na tři stopery a mužstvo je dobře složené. Jde o mix talentovaných mladíků a zkušených hráčů, jakými jsou stoper Štochl, bek Svoboda, záložníci Janda a Breda a střelec Červenka. Šikovní jsou záložníci Průcha a Blecha či křídelník Vrána. Doma jistě budou chtít navázat na cenné vítězství nad Duklou,“ upozornil Aleš Křeček, který bude ve středu určitě postrádat Vedrala a gólmana Lancmana. „Zatím jen pod dohledem kondičního trenéra se připravují Matulka, Růžička a Ritter. Drobné šrámy mají i další fotbalisté, ale u nich věříme, že budou ve středu připravení. To platí i pro zkušeného útočníka Standu Klobásu, kterého bychom moc potřebovali na hřišti. Jeho výkon ve druhé půli proti Blansku byl jedním z mála světlých jevů zápasu,“ uzavřel svůj komentář jihlavský kouč.

  • Facebook
  • Twitter