Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Fotbalisté FC Vysočina Jihlava zahájí letní přípravu

/
/
/
836 ZobrazeníTři týdny po sestupu z nejvyšší soutěže se na stadionu v Jiráskově ulici znovu sejdou fotbalisté FC Vysočina. Náročné tréninkové dávky začnou polykat od pondělí 18. června, přičemž po pěti týdnech přípravy vyběhnou k prvnímu duelu v národní lize.

FC Vysočina plánuje během letního bloku odehrát sedm přípravných duelů. Už ve středu 20. června čeká jihlavský tým velice náročná prověrka proti čerstvému mistru Slovenska – duel proti Spartaku Trnava bude sehrán v Rakvicích na Břeclavsku. Den poté Vysočina absolvuje nezbytné funkční a diagnostické testy na FTVS v Praze. Na domácí půdě se hráči v modrých dresech představí v sobotu 23. června, kdy na bedřichovském trávníku nastoupí proti třetímu celku uplynulého ročníku FNL – Pardubicím.

Druhý tréninkový den načne v úterý 26. června duel proti Jablonci, když střetnutí s účastníkem Evropské ligy proběhne ve středočeských Zbuzanech. A završí jej účast na tradičním turnaji o Perleťový pohár v Žirovnici, kde FC Vysočina v sobotu 30. června narazí na Duklu Praha a reprezentační tým Bahrajnu. Kvalitní soupeři na Jihlavu čekají i ve třetím týdnu letního bloku – ve středu 4. července v Roudnici nad Labem proti Teplicím a v sobotu 7. července v Mikulově proti nováčkovi nejvyšší slovenské soutěže – ŠFK Sereď. Generálku na start Fortuna národní ligy obstará v sobotu 14. července zápas proti druholigovému Znojmu.

Program zápasů v letní přípravě.

  • Facebook
  • Twitter