Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Filmový klub jihlavské polytechniky odstartuje otužováním

/
/
/
698 ZobrazeníNový filmový klub Vysoké školy polytechnické Jihlava (VŠPJ) s názvem POLYFiK nabídne jednou měsíčně široké veřejnosti skvělou příležitost zhlédnout kvalitní dokumentární filmy i možnost diskutovat se zajímavými hosty.

První promítání filmového klubu se uskuteční v úterý 1. února v 15.00 v budově VŠPJ (Tolstého 16). Série projekcí odstartuje snímkem Ponor australského režiséra Nayse Baghaie. Po skončení filmu bude následovat beseda s předsedou Českého svazu plaveckých sportů a nadšeným otužilcem Petrem Ryškou.

Protagonistkou snímku z roku 2020 je Kiki Bosch, profesionální potápěčka, která v hlubokých ledových vodách posunuje limity své výdrže za hranice lidského chápání. Snímek v impozantních záběrech zkoumá hlubiny lidského nitra na pozadí světa skrývajícího se pod vodní hladinou.

Vstup na promítání je zdarma. Vzhledem k omezené kapacitě doporučujeme rezervaci prostřednictvím přihlašovacího formuláře ZDE.
Promítání v rámci filmového klubu POLYFiK je umožněno díky platformě Promítej i ty!, za kterou stojí festival Jeden svět, největší přehlídka dokumentárních filmů o lidských právech na světě.

  • Facebook
  • Twitter