Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Film PLNÁ 6 v Kině Vysočina. Zúčastní se hlavní hrdina filmu, žďárský rodák Kamil Holán

/
/
/
1326 ZobrazeníKino Vysočina ve Žďáře nad Sázavou uvádí v pátek 27. května film Plná 6, jde o filmový dokument o motocyklové vášni. Hlavním hrdinou je Kamil Holán, který pochází ze Žďáru nad Sázavou.

Film Plná 6 sleduje posledních šest let závodní kariéry jednoho z našich nejlepších motocyklových závodníků Kamila Holána, který se umisťuje na předních příčkách těch nejtěžších závodů na světě. Včetně roadracingové legendy závodu Tourist Trophy na ostrově Man, kde ve své kategorii zvítězil, nebo extrémního závodu na vrchol Pikes Peak.

Atraktivní prostředí domácích, ale zejména světových závodů dává nahlédnout do pozadí fungování vrcholového sportu i do peripetií, které to přináší ve vztahovém, osobním i rodinném životě závodníka. Unikátní dokument o roadracingu s Kamilem Holánem bude k vidění 27. května ve žďárském kině Vysočina.

„Hlavní protagonista filmu Kamil Holán zůstává věrný svému rodnému městu a film chce oslavit se svými fanoušky a kamarády právě v Kině Vysočina. Těšit se tak můžete nejen na strhující dokument, ale také na besedu a autogramiádu se samotným Kamilem. Start večera je v 18:30. Součástí projekce bude také výstava velkoformátových fotografií ze zákulisí motocyklových závodů, které fotil tatínek Kamila pan Ivo Holán,“ zve na projekci motocyklového dokumentu dramaturg žďárského kina Aleš Hrbek.
Za projektem stojí mladý režisér a kameraman Adam Sejk, producent Václav Flegl z filmové produkce Sounderground a fandové motocyklového sportu.

  • Facebook
  • Twitter