Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Festival sociálních služeb v Havlíčkově Brodě navštívili arcibiskupové z Indie

/
/
/
401 ZobrazeníV první polovině června se na Havlíčkově náměstí v Havlíčkově Brodě uskutečnil Festival sociálních služeb, který nabídl nejen ukázku sociálních služeb dostupných v Havlíčkově Brodě a okolí, ale také jste zde mohli shlédnout vystoupení mažoretek z Chotěboře a nakoupit ručně vyrobené výrobky od klientů Oblastní charity Havlíčkův Brod.

Na Havlíčkově náměstí se rozprostřela nabídka nejrůznějších sociálních služeb od rané péče, azylového domu, sociálně terapeutické dílny, přes adiktologické centrum, až po domácí hospicovou péči. Zájemci si mohli poslechnout, co jednotlivé služby nabízejí a jak by jim mohli pomoci v nepříznivých situacích. Své si našly i děti, pro které mělo Mateřské centrum Zvoneček a nízkoprahový klub BAN! připravených spoustu
aktivit.


V průběhu celého dne pak probíhaly vstupy jednotlivých služeb. Velice důležitým vstupem bylo představení arcibiskupů z Indie, kteří krátce pohovořili o situaci vyučování dětí Indii, a jak jim lze externě pomoci díky projektu Adopce na dálku, o kterém po skončení Festivalu sociálních služeb probíhala beseda v AZ centru. Festival sociálních služeb zakončilo vystoupení mažoretek z Chotěboře.

  • Facebook
  • Twitter