Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Farmářským trhům v Havlíčkově Brodě nepřálo počasí

/
/
/
579 ZobrazeníPrvní letošní farmářské trhy (FT) v Havlíčkově Brodě se uskutečnily na Havlíčkově náměstí v neděli 2. května od 8.00 do 12.00. Předpověď počasí dávala malou šanci na hezké počasí. Skutečnost byla trochu příznivější, ale i tak počasí nebylo ideální.

Přesto z původních přihlášených 47 prodejců přijelo 43 a návštěvnost byla velká. U některých stánků bylo brzy vyprodáno. Velký zájem byl o ovoce a zeleninu u Josefa Hradílka.

Na odbyt šly květiny a sazeničky u Jana Wolfa, který má zahradnictví v Ledči nad Sázavou. Každý návštěvník si určitě vybral něco dobrého z velkého sortimentu uzenářských a mléčných výrobků. Kromě už tradičních prodejců se objevilo i několik, kteří nemají potravinářský sortiment. Svoji premiéru na FT měla Ivana Bartoníčková ze Světlé nad Sázavou s dětským softshellovým oblečením a Lucie Novotná z Havlíčkova Brodu s uměleckým drátováním. „Příští farmářský trh bude v sobotu 5. června od 8.00 do 12.00. Pokud nastanou příznivější podmínky doprovodný hudební program bude,“ uvedla Alena Čechová, organizátorka farmářských trhů.

  • Facebook
  • Twitter