Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Farmářské trhy v Havlíčkově Brodě ovlivnilo počasí

/
/
/
553 ZobrazeníV sobotu 6. srpna se od 8.00 do 12.00 na Havlíčkově náměstí v Havlíčkově Brodě uskutečnily další farmářské trhy. Do Havlíčkova Brodu kromě tradičních farmářů a prodejců přijeli poprvé Jiří Antušek, Doris Fňukalová a Zlata Klapková.

„Na jaře 2012 jsme koupili malý statek v malé vesničce Eš, která leží pár kilometrů od města Pacov. Našim hlavním cílem je pěstování zdravé zeleniny bez použití chemických postřiků, herbecidů a umělých hnojiv, v čistém prostředí Vysočiny. Vlastní zeleninu nabízíme pomocí bedýnek, které po objednání rozvážíme ve čtvrtek do Prahy. V úterý do Vlašimi, Humpolce a Pelhřimova. Více informací lze získat na webu www.bedynkyzezahrady.cz, “ uvedl Jiří Antušek. Ze Ždáru nad Sázavou přijela Doris Fňukalová s pestrou nabídkou šátků a šál: „Prodávám na trzích nebo přes e-shop na www.satkomilky.cz.“
Zlata Klapková pochází z Ústí nad Labem, ale přivdala se do Havlíčkova Brodu. „Vyrábíme krásné, moderní a stylové věnce a jiné závěsné dekorace, které se hodí jak k dekorování vstupních dveřích, tak k dekorování interiéru. Zboží zasíláme prostřednictvím Zásilkovny nebo přes Českou poštu. Informace a objednávky na www.zavesnedekorace.cz,“ uvedla Zlata Klapková.

Po pátečních vedrech se v sobotu 6. srpna ochladilo a ráno drobně pršelo. „Počasí mělo vliv na počet farmářů a prodejců, protože z přihlášených jich bylo o deset méně. Také počet návštěvníků byl menší,“ řekla Alena Čechová, pořadatelka farmářských trhů. Doprovodný program zajistila kapela AT – TIME.
Příští farmářské trhy se uskuteční v sobotu 3. září od 8.00 do 12.00.

  • Facebook
  • Twitter